چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ویژه پذیرفته شدگان مشروط آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مشروط استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان بدین وسیله اسامی پذیرفته شدگان به همراه رشته/گرایش قبولی از طریق آدرس اینترنتیhttp://golestan.kgut.ac.ir  پردازش شماره1887 قابل مشاهده می باشد.(کد آزمون:10)

 شایان ذکر است ملاک انتخاب، شرایط و رزومه علمی داوطلبان می باشد و پذیرش نهایی منوط به تائید سازمان سنجش و آموزش کشور خواهد بود. سایر اطلاعیه ها در این خصوص متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان بایستی حداکثر تا تاریخ دو شنبه 98/6/11 فرم تعهد مربوطه را تکمیل و در سایت گلستان آپلود نمایند. افرادیکه تمایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه را ندارند بایستی فرم انصراف مربوطه را تا همان تاریخ تکمیل و در سایت گلستان آپلود نمایند.در صورتیکه هیچ کدام از فرمهای مربوطه تا تاریخ مذکور وصول نگردد اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی به سازمان سنجش و آموزش کشور ارسال خواهد شد و عواقب ناشی از آن بر عهده دانشجو میباشد.

 تذکرات مهم:

  • پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد.
  • مسوولیت ناشی از عواقب عدم وصول فرمهای مربوطه بر عهده داوطلب می باشد و دانشگاه هیچ گونه مسولیتی در این قبال نمی پذیرد.
  • لازم است حتما فرم تعهد/انصراف را از سایت دانشگاه دریافت و پس از تکمیل از طریق ادرس اینترنتیhttp://golestan.kgut.ac.ir ارسال نمایند.
  • نام کاربری و رمز عبور همانند سابق میباشد.
  • شماره تماس کارشناس مربوطه: 03431623263 و 03431623176

 

 


١٣:٥٧ - يکشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٦٣٦    /    تعداد نمایش : ١٢٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج