رویش اولین واحد فناور در شهرک علمی و فناوری کرمان تا پایان مرداد۹۹
تا پایان مرداد۱۳۹۹واحد صدف ساحل هلیل تولید کننده انواع دمنوش، چای و داروهای گیاهی اولین واحد فناوری خواهد بود که در شهرک علمی و فناوری کرمان با زیربنای ۲۰۰۰متر مربع افتتاح می گردد.
 سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه حضور پزشک در دانشگاه
 سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر مرکز رشد پارک کرمان خبر داد :
نشست مشترک هیئت رئیسه پارک علم و فناوری کرمان با معاون فناوری و اطلاعات فرماندهی نیروی انتظامی استان/ کشف علمی جرم و استفاده از فناوریهای نوین در کشف جرم
دکتر ابراهیم جهانشاهی گفت: نشست مشترک هیئت رئیسه پارک علم و فناوری کرمان با معاون فناوری اطلاعات نیروی انتظامی استان و شرکتهای متخصص پارک علم و فناوری در حوزه ردیاب خودرو در محل دفتر رئیس پارک علم و فناوری با هدف کشف علمی جرم و استفاده از فناوریهای نوین در کشف برگزار شد
 شنبه ٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اول ذیقعده سالروز ولادت کریمه اهل‌بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام‌الله علیها) و آغاز دهه کرامت مبارک باد
اول ذیقعده، ولادت سراسر نور و شادی شفیعه روز جزا، کریمه اهل‌بیت، حضرت فاطمه معصومه (سلام‌الله علیها) و یازدهم ذیقعده، میلاد فرخنده و پرنور هشتمین حجت خدا، آیت حق، حضرت علی بن موسی‌الرضا (علیه‌السلام) است که به یمن میلاد فرزندان همام امام موسی کاظم (علیه‌السلام)، به نام دهه کرامت نام‌گذاری شده است تا همگان با الگو قرار دادن ارجمندانی نظیر حضرت معصومه (سلام‌الله علیها) و امام رئوف (علیه‌السلام)، این مشی الهی را سرلوحه زندگی خود در یکایک لحظات آن، قرار دهیم.
 سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان
فقدان الگوی صبر و اخلاص، "بی بی جلیله قوامی راد" مادر شهیدان سیف الدینی را تسلیت گفت.
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان فقدان الگوی صبر و اخلاص، "بی بی جلیله قوامی راد" مادر شهیدان سیف الدینی را تسلیت گفت.
 چهارشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی ارتقا به مرتبه دانشیاری؛
پیام تبریک دکتر زهراحسنی به دکتررضا دهقانی
به گزارش روابط عمومی، دکتر زهراحسنی معاون پژوهشی و فناوری پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در پیامی ارتقا دکتر رضا دهقانی را به مرتبه دانشیاری تبریک گفت.
 شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسول دفتر فنی پارک کرمان خبر داد:
آغاز عملیات برق رسانی به شهرک علمی و فناوری استان کرمان
دکتر نوروزی گفت: عملیات برق رسانی به شهرک علمی و فناوری کرمان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به طول 6500متر آغاز شد.
 سه شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکترمحمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛
عید فطر، عید بازگشت به فطرت زلال الهی و جشن تقوا و بندگی است
دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی به مناسبت عید سعید فطر تاکید کرد: عید فطر، عید بازگشت به فطرت زلال الهی و جشن تقوا و بندگی است
 شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در آستانه فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه “روز ارتباطات و روابط عمومی” تاکید کرد:
روابط عمومی به عنوان یک سامانه مشورتی و یکی از عناصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان، جایگاه ویژه‌ای دارد.
دکتر محمدجواد آروین رئیس دانشگاه در پیامی ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی تأکید کرد: روابط عمومی به‌عنوان یک سامانه مشورتی و یکی از عناصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان، جایگاه ویژه‌ای دارد.
 جمعه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت روز معلم
به گزارش روابط عمومی، دکتر آروین رئیس دانشگاه در پیامی، به مناسبت یادمان استاد شهید "مرتضی مطهری " معلم و اندیشمند بزرگ، روز معلم را به معلمان، به ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تبریک گفت.
 پنج شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>