چاپ        ارسال به دوست

دکتر داریوش افضلی رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی:

برقراری نظام ایمنی، سلامت و محیط زیست در محیط های آزمایشگاهی و کارگاهی جهت حفظ سلامت همکاران و دانشجویان از اولویت های اصلی دانشگاه است

در آستانه سالروز بزرگداشت "حکیم جرجانی" و روز آزمایشگاه  نشستی با حضور رئیس، معاون پژوهش و فناوری و مدیر امور پژوهشی پژوهشگاه و روسای پژوهشکده های علوم محیطی و انرژی و کارشناسان آزمایشگاه های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در مرکز همایشها برگزار شد.

دکتر افضلی رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز آزمایشگاه را تبریک گفت و اظهار داشت: کارشناسان آزمایشگاهها با توجه به وظیفه ای که دارند در حقیقت کارمندان متخصص هستند. و باید از تخصص آنها در ماموریت های دانشگاه استفاده شود

رئیس پژوهشگاه با اشاره به اینکه بحث ایمنی و سلامت در آزمایشگاه ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. عنوان کرد با تشکیل کمیته ایمنی، سلامت و محیط زیست باعث تحقق  برقراری نظام ایمنی، سلامت و محیط زیست در محیط های آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه جهت حفظ سلامت همکاران و دانشجویان شده و اولویت اصلی دانشگاه محقق خواهد گردد.

در ادامه این نشست  کارشناسان نقطه نظرات، مسائل و مشکلات را مطرح نمودند و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مطرح شده، دکتر افضلی خاطر نشان کرد در چارچوب قوانین و مقررات دانشگاه و در حد امکان موضوعات پیگیری و در صدد رفع آنها بر خواهیم آمد.

گفتنی است در پایان این نشست با اهدا لوح از کارشناسان آزمایشگاه ها تقدیر بعمل آمد..

 


١٧:١٨ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٣٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج