چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در هفته ای که گذشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان ، سر فصل مهم‌ترین رویدادهای خبری در این بسته خبری، مربوط به دانشگاه در بازه زمانی 24 لغایت 30 فروردین بشرح ذیل است:

در پی وقوع سیل در برخی از مناطق کشور ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی برای هموطنان مناطق سیل زده توسط جمعیت هلال احمر در روز یکشنبه 25 فروردین ماه در مرکز همایشهای دانشگاه برپا گردید.

دکتر آروین در جمع کارکنان خیر دانشگاه اظهار داشت: متاسفانه بارندگی های شدید اخیر در برخی از استان های کشور و وقوع حوادث سیل و آبگرفتگی زندگی مردم چندین شهر و روستا را مختل کرده و بنابراین لازم است در چنین شرایط سخت مردم ایران همواره دوشادوش همدیگر بوده و در برابر مشکلات از هیچ کمک وتلاشی فرو گذاری نکرده و با کمک یکدیگر بحران ها را پشت سر گذارند.

در این هفته به همت انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری ایستگاه نانو فناوری در 27 فروردین در دانشگاه برپا شد. لادن نخعی دبیر علمی این انجمن در گفتگو با روابط عمومی در این باره گفت این ایستگاه به منظور ثبت نام از متقاضیان شرکت در مسابقه بزرگ نانو فناوری برپا گردید و همچنین از علاقمندان به عضویت در انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری نیز بصورت رایگان پذیرش شد.

در روز پایانی این هفته به مناسبت سالروز بزرگداشت "حکیم جرجانی" (روز آزمایشگاه) و به منظور تقدیر از کارشناسان آزمایشگاه، نشستی با حضور رئیس، معاون پژوهش و فناوری و مدیر امور پژوهشی پژوهشگاه و روسای پژوهشکده های علوم محیطی و انرژی و کارشناسان آزمایشگاه های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در مرکز همایشها برگزار شد.

در این نشست دکتر افضلی رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز آزمایشگاه را تبریک گفت و اظهار داشت: کارشناسان آزمایشگاهها با توجه به وظیفه ای که دارند در حقیقت کارمندان متخصص هستند و باید از تخصص آنها در ماموریت های دانشگاه استفاده شود

رئیس پژوهشگاه با اشاره به اینکه بحث ایمنی و سلامت در آزمایشگاه ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. عنوان کرد با تشکیل کمیته ایمنی، سلامت و محیط زیست باعث تحقق  برقراری نظام ایمنی، سلامت و محیط زیست در محیط های آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه جهت حفظ سلامت همکاران و دانشجویان شده و اولویت اصلی دانشگاه محقق خواهد گردد.

ازاتفاقات مهم صورت پذیرفته در این هفته صدور ابلاغ دکتر رضا دهقانی به سمت سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی و دکتر عباس سیوندی پور به سمت سرپرست دانشکده مهندسی عمران و نقشه برداری از سوی دکتر آروین، رئیس دانشگاه صورت پذیرفت.

در ضمن رئیس دانشگاه با صدور پیام های جداگانه ای از خدمات دکتر محمد ماهانی و دکتر مجتبی قاسمی در زمان تصدی پست معاون آموزشی و پژوهشی و رئیس دانشکده مهندسی عمران و نقشه برداری تشکر نمود.

منتظر بسته های خبری دانشگاه در هفته های آینده باشید.

باتشکر - روابط عمومی

 


٠٩:٣٦ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٢    /    تعداد نمایش : ١٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج