چاپ        ارسال به دوست

موفقیتی دیگر برای نخبگان پارک علم و فناوری استان کرمان

شرکت دانش بنیان تردد راهنما جزو برترین های سال استان در حوزه صنعت معرفی شد

موفقیتی دیگر برای نخبگان پارک علم و فناوری استان کرمان رقم خورد و در سال رونق تولید شرکت دانش بنیان تردد راهنما جزو برترین های سال استان در حوزه صنعت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کرمان همایش یک روزه تجلیل از برترینهای صنعت و معدن استان کرمان در محل اتاق بازرگانی با حضور دکتر مقیمی معاون صنعت وزارت صمت، مهندس مرتضوی دبیر کل خانه صنعت معدن و تجارت ایران، دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و دکتر پور ابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، دکتر دهقان معاون استاندار کرمان،مهندس طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی استان برگزار و در ۱۱ بخش از برترینهای حوزه صنعت و معدن استان تجلیل شد که در بخش دانش بنیان حوزه صنعت، شرکت دانش بنیان تردد راهنما با مدیر عاملی مهندس مجید نورانی از پارک کرمان حائز رتبه برتر گردید.

مهندس نورانی در گفتگو با روابط عمومی پارک کرمان گفت: شرکت تردد راهنما از سال ۱۳۸۵ با حمایتهای پارک علم و فناوری استان کرمان و ۵نفر از نخبگان استان آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۹۴موفق به اخذ رتبه دانش بنیان از کارگروه ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

صنعت گر برتر استان در حوزه صنعت دانش بنیان ادامه داد: این شرکت در زمینه سیستم کنترل هوشمند حمل و نقل بعنوان واحد دانش بنیان نمونه انتخاب و معرفی گردید وتاکنون ۵۴ نفر به صورت مستقیم و ۱۲۰نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال پایدار ایجاد نموده است.

مهند س نورانی در تشریح جزئیات فعالیتهای این واحد دانش بنیان اظهار داشت:کار اصلی این شرکت بومی سازی سیستم های هوشمند حمل و نقل در جهت کنترل تصادفات شهری و جاده ای می باشد که قبلا از کشورهای اروپایی به ایران وارد و ارز قابل توجهی را از کشور خارج می نمود.

این محقق ادامه داد:کلیه پروزه های هوشمند سازی جنوب شرق کشور(هرمزگان،سیستان بلوچستان و کرمان)توسط شرکت دانش بنیان تردد راهنما مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمان انجام می گیرد و کلیه قطعات تولیدی پروژه ۱۰۰درصد بومی و توسط جمعی از نخبگان استان با تخصصهای کامپیوتر، عمران، الکترونیک و مخابرات تولید می شوند.

 

 


٠٨:٠١ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٦٨    /    تعداد نمایش : ٤٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج