چاپ        ارسال به دوست

دکتر محمدرضا لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خبر داد؛

بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه

دکتر محمدرضا لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر لشکری گفت: این جشنواره در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان، بیستم مهرماه سال جاری آغاز می‌شود. جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشور هر ساله با هدف الگوسازی دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در میان دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متخلف شخصیت در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی (مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشجویان به منظور شرکت در این رویداد می توانند از تاریخ بیستم مهر ماه لغایت چهارم آبان ماه سال جاری با مراجعه به وب سایتhttps://portal.saorg.ir/  در این رویداد ثبت نام کنند.

دانشجویان علاقه‌مند بر اساس سوابق پژوهشی، آموزشی و فرهنگی خود در سال آخر منتهی به جشنواره مورد داوری قرار خواهد گرفت و مزایایی همچون جوایز نقدی، امکان ادامه تحصیل بدون آزمون، امکان استفاده از جوایز بنیاد ملی نخبگان، حمایت از ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان نمونه و... برای برگزیدگان در نظر گرفته خواهد شد.

آئین نامه انتحاب دانشجوی نمونه 

 


٠٨:١٥ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٦١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج