چاپ        ارسال به دوست

معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری کرمان خبر داد

پارک علم و فناوری استان کرمان جزو ده پارک منتخب کشور در نمایشگاه مدیریت سبز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک کرمان، مهندس طهمورثی اظهار داشت:پارک علم و فناوری کرمان جزو ده پارک منتخب شرکت کننده در نمایشگاه مدیریت سبز شناخته شد.

وی ادامه داد: پارک علم و فناوری با ۴شر کت فناور و ۵ محصول فناورانه در حوزه مدیریت سبز در سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری درحوزه مدیریت سبز  که با  حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد شرکت نموده است.

معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری گفت: آیین افتتاحیه با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دکتر  منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و تنی چند از مسئولان ارشد کشور از روز - شنبه - در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

طهمورثی بیان داشت: در این دوره از نمایشگاه که با هدف ارائه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه‌های مختلف مدیریت سبز برگزار می‌ شود ۳۶ دانشگاه، ۱۰ پارک علم و فناوری و سه پژوهشگاه شرکت دارند و تا ۲۳ مهر ماهم ادامه دارد.

لازم به ذکر است سالانه طرح های متعددی در حوزه‌های مختلف مدیریت سبز از جمله بهینه‌سازی مصرف انرژی، انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت آب، پساب و پسماند و توسعه فضای سبز همساز با اقلیم با حمایت سازمان برنامه و بودجه کشور و اعتبار در نظر گرفته شده در ردیف مدیریت سبز و همچنین تأمین اعتبار از طرف دانشگاه ها، اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.


١٣:١٤ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٦٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج