چاپ        ارسال به دوست

مدیریت همکاری‌های علمی و روابط بین‌الملل دانشگاه برگزار کرد:

کارگاه آموزشی با عنوان: خصوصیات لرزه‌ای خاک‌های طبیعی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، کارگاه آموزشی با عنوان "خصوصیات لرزه‌ای خاک‌های طبیعی" توسط مدیریت همکاری‌های علمی و روابط بین‌الملل دانشگاه در محل مرکز همایش‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.

دکتر کاظمی مدیر همکاری‌های علمی و روابط بین‌الملل دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی عنوان کرد: این کارگاه آموزشی در راستای اجرای طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان غیر مقیم ایران با همکاری  مرکز تعاملات بین‌الملل علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گفته مدیر همکاری‌های علمی و روابط بین‌الملل دانشگاه مباحث روانگرایی، خصوصیات خاک‌های شکننده، نمونه‌گیری خاک‌های دست‌نخورده، درصد ذرات شکننده در خاک‌های طبیعی، رفتار لرزه‌ای خاک‌های شکننده و رفتار خاک‌های شکننده و سخت دانه بعد از روان­گرایی توسط دکتر محمد صادق اسدی دانش‌آموخته دکتری در رشته مهندسی عمران (ژئوتکنیک) از دانشگاه اوکلند نیوزلند از جمله موارد مورد بحث دراین گارگاه بود.

گفتنی است این کارگاه آموزشی در روز چهارشنبه 24 مهرماه با حضور جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و تعدادی از دانشجویان سایر دانشگاه‌های استان در مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.

 

 


١٤:٠٧ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٥٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج