چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز شهید فهمیده وزارت دفاع در کرمان با رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر سهرابی رئیس مرکز شهید فهمیده وزارت دفاع در کرمان  با دکتر افضلی رئیس پژوهشگاه دیدار کرد.

در این نشست به‌منظور مرور عملکرد و همکاری‌های دوجانبه میان دانشگاه و آن مرکز، توانمندی‌ها و قابلیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری‌های پیشرفته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین برنامه‌ریزی در خصوص مقدمات برپایی جلسه‌ای مشترک با حضور روسای دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در راستای ارائه ایده‌ای بدیع و نوظهور موردنیاز مرکز شهید فهمیده از سوی محققین دانشگاه، صورت پذیرفت

در حاشیه این نشست رئیس و کارشناسان مرکز شهید فهمیده از آزمایشگاه‌های مجموعه بازدید نمودند.

در این گزارش روابط عمومی اعلام کرد: گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه ضمن تشکر از کلیه محققین گروه‌های آموزشی و پژوهشی به خاطر تکمیل فرم‌های مرکز شهید فهمیده درخواست کرد تا زمینه‌های تحقیقاتی و توانمندی‌های گروه‌ها در قالب رزومه‌ای جهت ارسال به مرکز شهید فهمیده در اختیار گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت قرار داده شود.

 گفتنی است دراین نشست که در روز سه شنبه 5 آذر ماه در حوزه ریاست پژوهشگاه برگزار شد؛ کارشناسان مرکز شهید فهمیده و مدیر گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه نیز حضور داشتند

 


١٣:٣٨ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج