چاپ        ارسال به دوست

معاون فناوری پارک کرمان خبرداد:

باحضور شرکتهای پارک علم و فناوری یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در کرمان برگزار شد.

پارک علم و فناوری کرمان با پشتیبانی غرفه ها و تجهیزات نمایشگاهی ۵ شرکت فناور و محصولاتی از قبیل ماشین الات ، سم و کود کشاورزی در این نمایشگاه تخصصی به مدت ۴ روز شرکت نمود. 

به گزارش  روابط عمومی و امور بین الملل پارک کرمان، دکتر مسعود رضائی زاده گفت: یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ،ماشین آلات ، ادوات ، نهاده ها و تجهیزات آبیاری و گلخانه ای با حضور ۵۰  شرکت تولیدات خود را در زمینه ماشین آلات، ادوات، نهاده ها، تجهیزات آبیاری، تجهیزات گلخانه و موارد مربوط به دام، طیور و آبزیان در ۲۰۰۰ متر مربع فضای مسقف و ۱۰۰۰ متر مربع فضای باز به نمایش گذاشتند.

معاون فناوری پارک کرمان بیان داشت: پارک علم و فناوری کرمان با هدف شناساناندن محصولات دانش بنیان فناوران به بازار و سرمایه گذاران،  با ۵ شرکت فناور و محصولاتی از قبیل ماشین آلات، سم و کودهای  کشاورزی در این نمایشگاه حضوری فعال داشت و هزینه غرفه های  و برخی از تجهیزات نمایشگاهی توسط پارک علم و فناوری برای واحدها در این نمایشگاه تامین گردید.

گفتنی است این نمایشگاه از پنجم تا هشتم  آذر ماه سال جاری بمدت ۴ روز در محل نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق کرمان نرسیده به باغین برگزار شد.

 

 


٠٨:٣٣ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٣٣    /    تعداد نمایش : ٦١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج