چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار فرایند سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از آغاز به کار سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان خبر داد.

با اعلام سرفصل رشته‌های سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در بخش‌های معارفی، آوایی، پژوهشی، فناوری، هنری و ادبی، آغار به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  و به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی، این جشنواره هرساله در چهار مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای و سراسر بین دانشجویان دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سراسر کشور برگزار می‌گردد، که برگزیدگان آن درنهایت به مرحله ملی که شامل دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزاد اسلامی، پیام نور، فنی و حرفه‌ای، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، علوم و معارف قرآن کریم و... می‌باشند راه می‌یابند.

این جشنواره شامل بخش‌های آوایی، معارفی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری است که درمجموع ۶ بخش و ۳4 رشته می‌باشد.

زمان برگزاری مرحله دانشگاهی، بهمن و اسفند 1398 به‌صورت هم‌زمان در تمام دانشگاه‌ها و مؤسسات غیرانتفاعی برگزار می‌گردد. مرحله استانی بخش معارفی و حفظ اردیبهشت 1399، مرحله سراسری مهر 1399 و نیز مرحله ملی سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاییز 1399 برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته.  دانشجویان جهت اطلاع از فرایند جشنواره و دریافت منابع مربوطه می‌توانند به لینک‌های زیر مراجعه نمایند:

آیین نامه سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

منابع آزمون بخش معارفی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت

 

 

 

 


١٠:٥٦ - شنبه ٢١ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٤٤    /    تعداد نمایش : ٦٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج