English | فارسی
,
  university logo
university photo

پژوهشکده علوم محیطی
پژوهشکده علوم محيطي با داشتن موافقت نامه قطعي از سال 1380 فعاليت هاي پژوهشي و آموزشي خود را در قالب چهار گروه تخصصي اکولوژي ، بيوتکنولوژي ، تنوع زيستي و محيط زيست آغاز نموده است.

 

پژوهشکده فوتونیک
پژوهشکده فوتونیک متشکل از چهار گروه ليزر، فيبر نوري، نيمه هادي ها و نانوفوتونيک است که به منظور تحقق اهداف تعيين شده بر مبنای اساسنامه مرکز از سال 1380  با موافقت اصولی فعاليت خود را آغازو در سال 1383 موافقت قطعی را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کسب نموده است .

پژوهشکده مواد
اين پژوهشکده در سال 1380 موافقت اصولي خود را از وزارت علوم و تحقيقات و فناوري دريافت نمود و  در قالب سه گروه پژوهشي فلزات، سراميک و مواد نو با هدف فراهم سازي امکانات جهت انجام پروژه هاي تحقيقاتي و تربيت نيروي متخصص و کارآمد و برقراري ارتباط علمي با ساير مراکز پژوهشي در راستاي اساسنامه مرکز تاسيس گرديد.

 

پژوهشکده انرژی
مسأله تأمین انرژی مورد نیاز جوامع یکی از مهمترین دغدغه‌های قرن گذشته و حال کشورهای جهان می‌باشد که بسمت یک بحران رو به افزایش میل می‌کند. چالشهای فراوانی در این زمینه مطرح بوده و اکثر کشورهای صنعتی و پیشرفته نیز با حداکثر توان اقتصادی و تکنولوژیکی خود بدان پرداخته‌اند.

گروه فناوری اطلاعات
در راستاي دستيابي به اهداف مركز در جهت توسعه علوم وفناوري در زمينه IT  فعاليت هاي اين گروه در دو حوزه پژوهش و آموزش در مقاطع تحصيلات تكميلي و اولويت بخشي به پژوهش در قالب محورهاي مختلف متمركز شده است.

 
   

 


صفحه در 0.3 ثانیه ایجاد شد.