چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 1399 پذيرفته‌شدگان پذیرش براساس سوابق تحصيلي (تکمیل ظرفیت)

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان عزیز، برای همگان دستیابی به مدارج علمی و اخلاقی توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خدواند متعال خواهانیم.خواهشمند است اطلاعیه حاضر را به طور کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به انجام ثبت نام نمائید.

فرایند ثبت نام و پذیرش دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه به صورت آنلاین (غیرحضوری)  و ارسال اصل مدارک به صورت پستی است. از آنجا که بازه زمانی ثبت نام آنلاین(غیرحضوری) این دانشگاه در مورخ 99/10/22 لغایت 99/10/26 می‌باشد، ضروری است پذیرفته شدگان گرامی پس از مطالعه کامل این اطلاعیه ودانلود فرم های مورد نیاز از سایت دانشگاه و تکمیل آن ها ، فرم های لازم را در مرحله بارگذاری مدارک بر اساس دستور العمل ثبت نام از طریق سامانه جامع آموزش ارسال نموده و اصل فرم ها و مدارک را نیز از طریق پست به آدرس دانشگاه ارسال نمایند.

 الف) مدارک لازم جهت بارگذاری:

      مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان گرامی اسکن نمایند تا در مراحل ثبت نام آنلاین بارگذاری شود. (اندازه هر فایل 250 کیلوبایت و با فرمت jpg، وکیفیت بسیار خوب) و اصل آنها را از طریق پست به آدرس دانشگاه ارسال نمایند:

1. روی کارت ملی

2.پشت کارت ملی

3.صفحه اول شناسنامه

4.صفحه دوم و سوم شناسنامه

5. صفحه توضیحات شناسنامه

6. کارت پایان خدمت یا معافیت دائم نظام وظیفه برای پذیرفته شدگان فاقد معافیت تحصیلی

7. عکس 4×3

8.اصل مدرک کارشناسی (پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه مدرک کارشناسی نمی باشند باید فرم شماره 2 (فرم مدرک کارشناسی و معدل) را پس از تکمیل و ممهور شدن توسط دانشگاه محل تحصیل کارشناسی اسکن نموده و بارگذاری نمایند.  لازم به ذکر است کلیه پذیرفته شدگان حداکثر تا 11/11/99 فرصت دارند تا نسبت به ارسال اصل مدرک کارشناسی (اصل گواهی موقت و یا اصل دانشنامه و ریز نمرات ) خود اقدام نمایند در غیر اینصورت از ادامه تحصیل دانشجو جلوگیری خواهد شد.

9.     اصل گواهی معدل کاردانی یا مدرک کاردانی (دارای معدل) مخصوص دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته فارغ‌التحصیل گردیده اند.

 

ب) فرم های لازم جهت تکمیل و بارگذاری:

      پذیرفته شدگان باید فرم های مربوطه را از سایت دانشگاه دانلود و چاپ نموده و پس از تکمیل، اسکن مناسب از آنها با حداکثر حجم 250 کیلوبایت و فرمت jpg، تهیه نموده و در مراحل ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی)  بارگذاری نمایند و اصل فرم های تکمیل شده  را به همراه سایر مدارک به آدرس دانشگاه از طریق پست ارسال نمایند.

1. فرم شماره1-فرم تایید فارغ التحصیلان رتبه اول دانشگا ها و موسسات آموزش عالی باید این فرم را پس ازتایید دانشگاه محل تحصیل قبلی بارگذاری و ارائه نمایند.

2. فرم شماره 2- فرم مدرک کارشناسی و معدل مخصوص پذیرفته شدگانی که به هر دلیلی قادر به تحویل دانشنامه و ریزنمرات یا گواهی موقت فراغت از تحصیل خود در مقطع کارشناسی نمی باشند باید این فرم را پس از تایید دانشگاه محل تحصیل قبلی بارگذاری و ارائه نمایند

3. فرم شماره 4-  فرم تقاضانامه برای بهره مندی از مزایای آموزش رایگان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مخصوص پذیرفته شدگان دوره روزانه

4. فرم شماره 5- فرم میانگین معدل مخصوص پذیرفته شدگانی که حداکثر تا تاریخ 30/11/99 فارغ التحصیل می شوند (دانشجوی سال آخر شناخته شده) لازم است میانگین کل واحدهای گذرانده بر اساس 0 تا 20 تا تاریخ 30/7/99 بر طبق  فرم شماره 5  را پس از تکمیل و ممهور شدن توسط دانشگاه محل تحصیل کارشناسی اسکن نموده و بارگذاری نمایند همراه سایر مدارک ارسال شود.

5. فرم‌شماره6- فرم پایش سلامت، به آدرس http://portal.saorg.ir/mentalhealth و http://portal.saorg.ir/physicalhealth وارد شده فرم های مربوطه تکمیل و در پایان از صفحه دارای کد رهگیری عکس گرفته و در قسمت مربوطه بارگذاری نموده و همراه سایر مدارک ارسال شود.

6. فرم شماره7- پرسشنامه فرهنگی - اجتماعی دانشجویان، به  آدرس http://smauni.ir/?page_id=1311  وارد شده پرسشنامه را تکمیل آیکن ارسال راکلیک نموده و از صفحه مربوطه عکس گرفته، در قسمت مربوطه بارگذاری نموده و همراه سایر مدارک ارسال شود

ج) مدارک جهت ارسال از طریق پست:

پذیرفته شدگان گرامی بعد از پایان ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی) بایستی مدارک زیر را از طریق پست به آدرس دانشگاه ارسال نمایند. لازم است بر روی پاکت، متن زیر درج شود:

مدارک مربوط به ثبت نام دانشجوی ورودی جدید (تکمیل ظرفیت) آقا/خانم ...................... رشته ......................... به شماره دانشجویی .................... .

ردیف

مدارک

توضیحات

1

اصل و یک برگ کپی مدرک کارشناسی

مورد تاييد وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي ‌عالي‌ انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ كارشناسي‌ (ليسانس‌) قيد شده‌ باشد‌.

2

اصل و یک برگ کپی از مدرک کاردانی

(در آن معدل کاردانی قید شده باشد) و ياگواهي معدل مقطع کارداني (براي دانشجويان داراي مدرک کارشناسي ناپيوسته)

3

شش قطعه عکس 4×3

تمام رخ 4×3 مربوط به سال جاری

4

کپی تمام صفحات شناسنامه

 

5

کپی کارت ملی پشت و رو

 

6

مدرک نظام وظیفه

با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي‌ شماره‌ يك‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌سال 1399 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌).

  • دانشجویان دارای کارت پایان خدمت و معافیت، لازم است کارت خود را برابر با اصل نموده و به همراه سایر مدارک به آدرس دانشگاه ارسال نمایند.
  • دانشجویان مشمول بر طبق بند (د) اطلاعیه اقدام نمایند.

7

حکم مرخصی سالانه

يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت

8

اصل موافقت نامه کتبی و بدون قید و شرط برای فارغ التحصیلان رشته های دبیری از اداره آموزش و پرورش شهرستان محل تعهد و خدمت خویش

9

فرم شماره1 (فرم تایید فارغ التحصیلان رتبه اول)

10

فرم شماره2 (فرم مدرک کارشناسی و معدل)

پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي (ليسانس‌) نمي‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل ‌اخذ كارشناسي‌ (ليسانس‌) با محتوي فرم شماره 2 را ارائه‌ نمايند

12

فرم شماره 4 (فرم تقاضانامه برای بهره مندی آموزش رایگان)

مخصوص پذیرفته شدگان دوره روزانه

13

فرم شماره 5 (فرم میانگین معدل)

مخصوص پذیرفته شدگانی که حداکثر تا تاریخ 30/11/99 فارغ التحصیل می شوند فرم شماره 2 (مدرک کارشناسي و معدل) نيز به همراه فرم مذکوربراي اين دسته از پذيرفته شدگان به عنوان مدرک مکمل ضروري است

14

فرم شماره 6 (فرم پایش سلامت)

از طریق اکسپلورر وارد سایت سامانه سجاد شده، ثبت نام نموده و دو فرم کارنامه سلامت روان و کارنامه سلامت جسم را پر نمایید. بعد از تایید نهایی عکس از صفحه کد پیگیری هر کارنامه را بارگذاری و همراه سایر مدارک ارسال میکنید.

http://portal.saorg.ir/mentalhealth

http://portal.saorg.ir/physicalhealth

15

فرم شماره 7 (پرسشنامه فرهنگی - اجتماعی دانشجویان)

پرسشنامه فرهنگی - اجتماعی دانشجویان، به  آدرس http://smauni.ir/?page_id=1311  وارد شده پرسشنامه را تکمیل آیکن ارسال راکلیک نموده و از صفحه مربوطه عکس گرفته، همراه سایر مدارک ارسال شود

15

پرینت فرم مشخصات دانشجو

در صورتی که دانشجو کلیه مراحل پذیرش غیرحضوری را انجام داده باشد. با انتخاب مرحله 16 قادر خواهد بود کلیه اطلاعات اصلی وارد شده را چاپ نماید و لازم است همراه سایر مدارک ارسال شود.

16

پرینت گواهی غیر حضوری دانشجو

گواهی پذیرش غیرحضوری دانشجو نشان می دهد که دانشجو پذیرش غیرحضوری را انجام داده است و برای آنکه دانشجو پذیرش قطعی و دانشجوی رسمی دانشگاه باشد لازم است مدارک را از طریق پست به دانشگاه ارسال نماید.

 

د) نحوه اخذ معافیت تحصیلی برای دانشجویان پسر مشمول:

دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است بعد از انجام ثبت نام غیرحضوری فرم درخواست معافیت تحصیلی را از گزارش شماره 5163 سامانه گلستان دریافت و با مراجعه به پلیس +10 برگه معافیت تحصیلی دریافت نمایند.

لازم است نامه معافیت تحصیلی حداکثر تا تاریخ 99/11/11 همراه سایر مدارک به آدرس دانشگاه ارسال نمایند.

شماره تماس:03431623372

نکات قابل توجه:

* ارسال اصل  مدارک (بند ج و د) بایستی به صورت پستی حداکثر تا تاریخ 99/11/11 باشد.

* توصیه می شود از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری و سوالات خود را از طریق تماس با کارشناسان آموزش مطرح نمایید.

* برای دانشجویان ورودی جدید، انتخاب واحد به صورت گروهی صورت گرفته است . در صورت نیاز به حذف یا اضافه ی دروس پس از مشورت با مدیر گروه مربوطه، درخواست خود را بر طبق بند (14)  دستورالعمل ثبت نام ارسال نمایید.

* شروع کلاس ها به صورت آنلاین از طریق سامانه LMS با آدرس http://lms.kgut.ac.ir   از تاریخ  99/12/03 می‌باشد.راهنما سامانه آموزش الکترونیکی (LMS)

لازم به ذکر است نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه  LMS از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

برای اطلاع  و دریافت برنامه کلاسی، به سامانه جامع آموزش (گلستان) گزارش 77 مراجعه شود.

*  لازم به ذکر است بعد ازبررسی مدارک بارگذاری شده توسط کارشناسان آموزش، در صورت عدم نقص در مدارک پیامک پذیرش نهایی ارسال می شود.

هر گونه ایراد در مدارک بارگذاری شده از طریق گزارش 1740 قابل مشاهده است و لازم است با رفع ایراد منتظر پیامک پذیرش نهایی بمانید.

* آدرس دانشگاه:

کرمان، انتهای اتوبان هفت باغ علوی، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

کدپستی:7631885356

صندوق پستی: 117-76315

شماره تماس: 31623176-034 ، 31623263-034

*  آدرس سایت دانشگاه: www.kgut.ac.ir

 در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص گردد دانشجو حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی باشد قبولی وی باطل و مطابق مقرارات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.


١٠:١٥ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩    /    عدد : ٢٤٥٥    /    تعداد نمایش : ٩٦٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج