چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی با تبریک سال تحصیلی جدید به همه دانشجویان، یاوران علمی و اعضای هیات علمی دانشگاه و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار امیدواری کرد: دانشگاه با اراده‌ای مصمم ‌تر از قبل در مسیر ارتقای جایگاه ملی، منطقه‌ای و بین المللی دانشگاه گام های محکم تری بردارد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه در پیام دکتر حسین محبی آمده است: سال تحصیلی جدید پس از چند سال آموزش های مجازی و ایام سخت کرونایی از راه رسیده و جنبش و تلاشی دوباره‌ای در راه  شکوفایی علمی و تعالی فردی و اجتماعی آغاز شده است. دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با حضور دانشجویان به‌عنوان مهد تعلیم و تربیت انسان‌های متعهد و متخصص پویایی و تحرک افزونتری یافته اند.

همزمانی آغاز سال تحصیلی با هفته گرامیداشت  دفاع مقدس، مسئولیت دانشگاهیان در پاسداری از جان فشانی شهداء و ایثارگران، آموختن از فرهنگ ناب ایثار و شهادت  و برافراشتن پرچم افتخارات ایران اسلامی را بر قله های پیشرفت و تعالی در سطح منطقه ای و بین المللی مضاعف کرده است.

فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته کشور را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه بدارد و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری سلامی را هموار سازد. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم هستند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند.

شروع سال‌ تحصیلی را به  اعضای محترم هیأت‌علمی، یاوران علمی و دانشجویان بویژه دانشجویان نوورود دانشگاه افتخارآفرین تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناروی پیشرفته، پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و پارک علم و فناوری  تبریک می‌گویم.

سال تحصیلی گذشته  درکنار خانواده معزز دانشگاه با وجود مشکلات ناشی از شیوع بیماری کروناویروس با موفقیت های ارزنده در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فناوری‌ همراه بود و اینک که نگرانی از شیوع بیماری کرونا به حداقل رسیده است در شروع سال تحصیلی جدید در کنار هم  عهد می بندیم  با اراده‌ای مصمم ‌تر از قبل در مسیر ارتقای جایگاه ملی، منطقه‌ای و بین المللی دانشگاه گام های محکم تری برداریم.

حضور دکتر زلفی گل وزیر محترم علوم در دانشگاه و اختصاص اعتبارات ویژه جهت تکمیل طرحهای در حال اجرای دانشگاه و شروع طرحهای جدید از جمله احداث خوابگاه متاهلین در سال تحصیلی گذشته پیمودن مسیر پیش رو را تسهیل کرد و امیدوارم توفیقات خانواده دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با شتاب بیشتری تداوم یابد.

در پایان، با آرزوی سلامتی برای تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه و تبریک مجدد سال تحصیلی جدید به همکاران عزیز دانشگاهی و دانشجویان گرامی، توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 


٠٩:٢٥ - چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٣٣٦٩    /    تعداد نمایش : ١٥٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج