چاپ        ارسال به دوست

از سوی فدراسیون سرآمدان علمی ایران وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

دکتر حسن صفری، عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی کرمان به عنوان یکی از محققان سرآمد کشور انتخاب شد

دکتر حسن صفری عضو هیئت علمی گروه آموزشی فوتونیک دانشکده علوم و فناوری‌های نوین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به عنوان یکی از محققان سرآمد و برتر کشور برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان ، این انتخاب از سوی فدراسیون سرآمدان علمی ایران وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفته و فرآیند ارزیابی و انتخاب سرآمدان علمی کشور مبتنی بر انتشار مقاله در نشریات برتر است.
سرآمدان علمی افرادی هستند که فعالیت های پژوهشی و دستاوردهای علمی معتبری در سال‌های اخیر دارند. برای شناسایی این افراد از شاخص‌هایی که نشان دهنده فعالیت های پژوهشی و نه آموزشی بوده استفاده شده است. این افراد سالانه در یک مکانیزم رقابتی انتخاب می‌شوند.
فدراسیون سرآمدان علمی ایران با هدف دستیابی به مرجعیت علمی، افزایش کیفیت علمی کشور و کمک به توسعه تحقیقات محققان معتبر راه‌اندازی شده است. این فدراسیون، سرآمدان علمی را از بین افراد با توانمندی پژوهشی معتبر شناسایی و آنها با پرداخت گرنت‌های پژوهشی، گرنت‌های آزمایشگاهی، حمایت از شرکت در کنگره‌های معتبر بین‌المللی و جذب محقق پسادکتری حمایت می‌کند.
به گزارش روابط عمومی به تازگی فدراسیون سرآمدان علمی ایران 70 سرآمد علمی کشور را شناسایی و معرفی کرد. این سرآمدان در رشته های شیمی، فیزیک، ریاضی، داروسازی، علوم پزشکی و زیستی و ... فعالیت می کنند روابط عمومی دانشگاه انتخاب دکتر صفری را به ایشان و خانواده دانشگاه تبریک می گوید.
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته جنب میدان دانشگاه در انتهای بزرگراه هفت باغ علوی واقع است و در مقاطع ارشد و دکتر از طریق کنکورسراسری دانشگاه ها، دانشجوی روزانه و شبانه می پذیرد.


١٢:٣٤ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٩٤٨    /    تعداد نمایش : ١٦٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج