چاپ        ارسال به دوست

با حضور دکتر بیت الهی و خانم دکتر علومی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛

بازدید از کتابخانه دانشگاه و تقدیر از کتابداران

همزمان با بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی، رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه از کتابخانه دانشگاه بازدید و از رئیس کتابخانه و کتابداران تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این بازدید که امروز 25 آبان انجام شد دکتر حسن زاده رئیس کتابخانه گزارشی از آخرین فعالیت های کتابخانه ارائه نمود.

دکتر حسن زاده برنامه ریزی برای خرید کتابهای مورد نیاز اعضای هیات علمی و دانشجویان از نمایشگاه کتاب در هفته پژوهش و نمایشگاه سالانه کتاب را از برنامه های مهم کتابخانه عنوان کرد و خواستار اختصاص بودجه کافی در این زمینه شد.

اصلاح چارت کتابخانه نیز از سوی رئیس کتابخانه مطرح شد.

دکتر هادی بیت الهی رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی با تشکر از رئیس و کتابداران کتابخانه دانشگاه اعلام کرد: اقدامات لازم برای خرید کتاب از نمایشگاه های کتاب انجام خواهد شد ضمن اینکه خرید کتاب های ضروری و مورد نیاز نیز در اولویت قرار خواهد گرفت و به صورت موردی انجام خواهد شد.

دکتر هادی بیت الهی رئیس و خانم دکتر حکیمه علومی معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی با اهدای لوح تقدیر از کتابداران کتابخانه دانشگاه تجلیل نمودند.

  آقای محمد مهدی طاهری و خانم مهدیه حسنخانی کتابداران کتابخانه دانشگاه با تأکید بر نقش دانشگاه‌ در ترویج  مطالعه، از توجه مدیران دانشگاه و حضورشان در کتابخانه تشکر کردند.

خانم حسنخانی با بیان اینکه کتابخانه و محیط آن نقش مهمی در تحقق اهداف علمی و پژوهشی دارد از روابط عمومی دانشگاه برای بارگذاری نکردن پوستر و مطلبی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در سایت دانشگاه انتقاد کرد.

 


١٣:١٣ - چهارشنبه ٢٥ آبان ١٤٠١    /    عدد : ٣٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٥١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)