چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛

دانش آموختگان، علم خود را به علم نافع تبدیل کنند

دکتر محمدرضا لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه گفت: دانش آموختگان، علم خود را به علم نافع تبدیل کنند.

دکترلشکری از روز فارغ التحصیلی به عنوان روز به ثمر نشستن تلاش ها نام برد و برای دانش آموختگان دانشگاه آرزوی موفقیت کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به دانشجویان توصیه کرد به دنبال مسیری باشند تا علم شان را به علم نافع و مفید تبدیل کنند.

وی تفکر و تعقل را از شاخص های علم نافع نام برد و تصریح کرد: علم با این دو شاخص ارزشمند می شود.

دکترلشکری با ذکر حدیثی از پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) گفت: از نظر پیامبر گرامی اسلام مفیدترین عالم کسی است که منفعت بیشتری به جامعه برساند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته اظهار امیدواری کرد دانشجویان در مسیری که حضرت محمد(ص) سفارش کرده اند قدم بردارند و به سرمنزل مقصود برسند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دانش آموختگان با انتخاب های مختلفی مواجه هستند برای آنها در مراحل مختلف زندگی آرزوی موفقیت کرد.

دکتر لشکری بااشاره به رتبه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به عنوان مقام اول در سرانه مقاله و بهره ورترین دانشگاه صنعتی ایران اظهارداشت: دستاورهای دانشگاه را مدیون تلاش های دانشجویان و اساتید هستیم.

به گزارش روابط عمومی آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته هجدهم شهریور در مرکز همایش های دانشگاه با حضور 75 دانشجوی فارغ التحصیل، خانواده دانشجویان، مدیران و اعضاهیات علمی برگزار شد.

ضمنا جهت رویت گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید.


١٦:٠٨ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٨٠٥    /    تعداد نمایش : ٣١٥٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)