چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صورت پذیرفت؛

گفتگو با مدیر امور اداری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

به گزارش روابط عمومي دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، به مناسبت هفته دولت و روز كارمند و به منظور آشنايي بيشتر با حوزه اموراداری دانشگاه و روند فعاليت ها و عملكرد اين حوزه بويژه در ماه هاي اخير، خانم صوفی ابوسعیدی مدیر امور اداری دانشگاه در مصاحبه اي به سئوالات روابط عمومي دانشگاه پاسخ گفت.

در هفته دولت قرار داریم ضمن عرض تبریک و خدا قوت از تلاش بی وقفه شما و همكاران پرتلاش حوزه اموراداری و همه كاركنان شريف دانشگاه و با تشکر از فرصتی که در اختیار ما قرار داده اید در ابتدای گفتگو تقاضا دارم توضیح مختصری راجع به حوزه امور اداری دانشگاه بفرمایید.
به نام خداوند قادر منّان که به ما نعمت قدردانی و تقدیر را عنایت فرموده است و ضمن تشکر از حوزه روابط عمومی، هفته اول شهریور ماه که با نام و یاد شهیدان والامقام "رجایی و باهنر" مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است ، یاداور خدمتگزاری دولتمردانی است که با ایمان و اخلاص به این کشور خدمت نموده اند . به همین جهت چهارم شهریور ماه نیز به پاس تجلیل از زحمات کارمندان گرامی به نام روز کارمند نام گذاری شده است. لذا این ایام را به تمامی کارکنان بزرگوار و بازنشستگان شریف تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

و اما در خصوص حوزه امور اداری که فرمودید باید عرض کنم که واحد امور اداری تحت نظر معاونت اداری و مالی و یکی از شریان های مهم و حیاتی هر سازمانی می باشد . با توجه به اینکه امروزه نظام مدیریتی، مدیریت مشارکتی است، علاوه برمدیران، کارکنان سهم بسزایی در اداره امور ایفاء می کنند که همینجا از کارکنان محترم این واحد نیز تشکر ویژه دارم . با این وصف واحد امور اداری کوشش می نماید تا در جهت کسب رضایت کارکنان و تامین هدف های سازمانی گام برداشته و مسئولیت جمع آوری اطلاعات و برنامه ریزی در زمینه های پرسنلی و اداری کارکنان، ارتباطات جامع و گسترده با کارکنان، استفاده از طرح های تشویقی ، ارتقاء، جذب و حفظ کارکنان ماهر و توزیع مناسب نیروی انسانی در واحدهای مور نیاز را بر عهده دارد.

روابط عمومی
- برای ارتقا سطح کیفی کارکنان در بخش های مختلف چه اقداماتی صورت گرفته و یا چه طرح هایی در نظر است؟

مدیر امور اداری
ارتقاء سطح کیفی کارکنان مستلزم آموزش های ضمن خدمت به صورت عمومی، تخصصی و دانشگاهی است که این امر نیز توسط حوزه امور اداری و مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات بررسی و برنامه ریزی می شود و نتایج آن در ارتقاء مدارک تحصیلی و ارزشیابی های سالانه و ارتقاء رتبه ... تاثیر گذار است. و لازم به ذکر است که به لحاظ ارتقاء مرتبه و رتبه نیز ، 5 درصد از اعضاء هیات علمی و 13 درصد از کارکنان ارتقاء یافته اند.

روابط عمومی
- آیا در رابطه با تبدیل وضعیت استخدامی نیروها تا کنون اقداماتی صورت پذیرفته؟ اگر جواب شما مثبت است، لطفا مختصری دراین باره توضيح دهيد.

مدیر امور اداری 

به جهت تبدیل وضعیت استخدامی همکاران اقدامات لازم صورت گرفته است و نتیجه این اقدامات از سال 97 تا کنون تبدیل وضعیت 31 نفر از کارمندان و 28 نفر از اعضای هیات علمی می باشد

روابط عمومی
- در زمینه امور رفاهی کارکنان دانشگاه چه فعالیت هایی انجام دادید؟

مدیر امور اداری
واحد رفاهی نیز یکی از واحدهای فعال این حوزه جهت رفاه حال کارکنان است که به صورت اختصار شامل عقد قراردادهای انواع بیمه ( درمان، حوادث، عمر، آتش سوزی ...)، انجام امور مربوط به پرداخت کمک هزینه ها، پرداخت مبالغی به عنوان هدیه به مناسبتهای مختلف در طول سال وبرنامه ریزی جهت اسکان درمهمانسرای تهران و شهرهای مختلف از جمله مشهد جهت مسافرتهای زیارتی و انعقاد بسیار از تفاهم نامه ها ی دیگر جهت رفاه حال همکاران گرامی می باشد.

از اینکه وقتتون را در اختیار روابط عمومی گذاشتید تشکر می کنیم و برای شما و همکارن پرتلاش حوزه امور اداری سلامتی و موفقیت را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

 


١٣:٤٢ - سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٦٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٣١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج