چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته:

ترور دکتر ‎"محسن فخری‌ زاده" دانشمند هسته‌ای ایران، نشانگر تلاش دشمنان برای تداوم ضربه‌زدن به پیشرفت علم و‌ فناوری در میهن اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در پی ترور ناجوانمردانه دکتر "محسن فخری زاده" رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که منجر به شهادت وی شد، رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی شهادت وی را تبریک و تسلیت گفت.

 در پیام دکتر حسین محبی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ

بار دیگر ایادی استکبار در اقدامی ناجوانمردانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور،  دکتر ‎"محسن فخری زاده" رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که سهم مهمی در توسعه مرزهای دانش کشور داشت را به شهادت رساندند.

ترور دکتر ‎"محسن فخری زاده" نشانگر تلاش دشمنان برای تداوم ضربه زدن به پیشرفت علم و‌ فناوری در میهن اسلامی ایران است، دشمنان باید بدانند که با ترور این دانشمند هسته‌ای فعالیت ها در زمینه برنامه اتمی ایران متوقف نخواهد شد و دانش هسته‌ای بومی بوده و با اراده ملی توسعه خواهد یافت.

اینجانب این ضایعه دردناک را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران به ویژه جامعه دانشگاهی کشور و همچنین خانواده آن شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض نموده و یقین دارم بی‌شک خون آن شهید بزرگوار موجب برکات و تقویت بیش از پیش ایران اسلامی خواهد شد.

 


١١:٢١ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٣٧٠    /    تعداد نمایش : ٣١١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج