چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان؛

حضور دکتر حسین محبی در میز ارتباطات مردمی وزارت علوم در استان کرمان

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان دکتر حسین مخبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در میز ارتباطات مردمی دستگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استان کرمان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، میز ارتباطات مردمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور پاسخگویی به سوالات و مطالبات حوزه آموزش عالی در دانشگاه شهید باهنر کرمان در روزهای 20 و 21 مرداد ماه 1401 برپا شد.

همچنین دکتر علی خطیبی معاون اداری، مالی و نماینده تام‌الاختیار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که از دانشگاه‌های جیرفت، رفسنجان، شهید باهنرکرمان و تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان بازدید کرد با حضور در میز ارتباطات مردمی گفت: آموزش عالی استان کرمان هم به لحاظ وجود اعضا هیأت علمی و هم به لحاظ مجموعه دانشجویی که دارد جزء مفاخر آموزش عالی کشور محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باید ظرفیت‌های بالقوۀ مجموعه آموزش عالی استان کرمان به بالفعل تبدیل و ظرفیت‌هایی که در خدمت آموزش عالی است فعال شود تا ان‌شاالله به مسائل اقتصادی و مشکلات  شهر کمک کند.

دکتر خطیبی تصریح کرد: بخش قابل توجهی از مشکلات با اعتباراتی که در سفر تصویب شده به بهره‌برداری خواهد رسید و روزهای خیلی بهتری را برای آموزش عالی استان کرمان پیش‌رو داریم.

همزمان با سی و یکمین سفر استانی رئیس جمهور و هیات همراه به دیار کریمان، دکتر حسین عبدی نماینده تام الاختیار دفتر بازرسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در محل میز خدمت از روند رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات جامعه دانشگاهی بازدید کرد.

دکتر حسین عبدی نماینده تام الاختیار دفتر بازرسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تسلیت ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش گفت: بر حسب سفرهای استانی رئیس جمهور، هیأت دولت و لزوم حضور دستگاه‌های اجرایی در سطح استان برای پاسخگویی به سوالات، شکایات و مسائل مربوط به دستگاه اجرایی در استان، در حوزه دانشگاه شهید باهنر کرمان در خدمت اعضای هیأت علمی، کارکنان، کارشناسان آموزش عالی، دانشجویان و فرهیختگان استان در حوزه آموزش عالی هستیم تا به مسائل و مشکلات تا حد ممکن پاسخ داده و ارجاعات مناسب انجام شود.

پاسخگویی در قالب میز ارتباطات مردمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 مردادماه ۱۴۰۱ از ساعت 8 تا 18 به مراجعین که مسائل شان در حوزه دانشگاه‌های استان و مسائل مربوط به پژوهشگاه‌ها، دانشگاه‌ها؛ شامل دانشجویان، استادان، کارمندان دانشگاه‌ها و خانواه‌هایی که فرزندشان دانشجو هستند انجام و درخواست‌ها در میز خدمت مطرح و از طریق سامانه دولت ثبت می‌شود و امکان پیگیری هم وجود خواهد داشت.

طی این دو روز افرادی که مرتبط با وزارت علوم هستند با حضور در این مکان مشکلاتشان را به صورت مکتوب به نمایندگان دولت و نمایندگان وزیر ارسال می‌کنند.

 


١٤:٥٠ - جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ٣٢٩٠    /    تعداد نمایش : ١٢٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج