چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)؛

2 عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در میان پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اعلام کرد: دکتر هادی  بیت الهی  و دکتر علیرضا عسکرزاده از اعضای هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در میان پژوهشگران ایرانی پراستناد یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکترهادی بیت الهی استاد تمام شیمی تجزیه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان که این موفقیت را کسب کرده است ریاست پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی را عهده دار است. همچنین دکتر علیرضا عسکرزاده دانشیار مهندسی برق قدرت و عضو هیات علمی  گروه پژوهشي بهينه سازي و مديريت انرژي پژوهشکده انرژی است.

بر اساس این گزارش دکتر هادی بیت الهی  با تعداد9611  استناد در حوزه موضوعی شیمی با کسب رتبه سوم  و  دکتر علیرضا عسکرزاده  با 3863استناد  در حوزه موضوعی مهندسی با رتبه 138 از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  کرمان به عنوان پژوهشگران برتر ایرانی پراستناد یک درصد برتر دنیا برگزیده شدند.

روابط عمومی دانشگاه کسب این موفقیت افتخارآمیز را به پژوهشگران پر تلاش و خانواده بزرگ دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ایشان توفیق روز افزون مسئلت دارد.


١٤:١٧ - شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١    /    عدد : ٣٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج