چاپ        ارسال به دوست

دکتر محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی عنوان کرد :

سال ۱۴۰۱ سال همدلی و موفقیت بود/ برای دستاوردهای بیشتر تلاش کنید

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته سال ۱۴۰۱ را سال همدلی و موفقیت های بسیار خوب توصیف کرد و آن را مدیون همکاری اعضای هیئت علمی، یاوران علمی و دانشجویان دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسین محبی یکشنبه ۲۱ اسفند در جشن اعیاد شعبانیه در مرکز همایش های دانشگاه با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: تصمیم گرفتیم همزمان با برگزاری جشن ویژه شعبانیه تعدادی از همکاران و یاوران علمی که در موفقیت های دانشگاه در سال گذشته تاثیر داشته اند تجلیل نماییم.

رئیس دانشگاه افزود: امسال سال موفقیت های بسیار خوبی برای مجموعه دانشگاه تحصیلات تکمیلی بود این موفقیت مرهون تلاش همه همکاران، اعضای هیات علمی، یاوران علمی و دانشجویان است.

دکتر محبی با برشمردن رتبه های برتر دانشگاه در سال 1401 از جمله رتبه پنجم کشوری در حوزه فناوری، رتبه ششم در بین دانشگاههای صنعتی کشور ، رتبه نوزدهم در بین تمام دانشگاههای کشور بیان داشت: سه بانو این دانشگاه در بین بانوان تاثیر گذار سال ۱۴۰۱کشوری انتخاب شدند ضمن آنکه اساتید فناور برتر و سرآمد کشوری پژوهشگران برتر از این دانشگاه بودند.

رئیس دانشگاه این موفقیت را نتیجه همدلی و همراهی همه کارکنان و اعضاء هیئت علمی و دانشجویان برشمرد اظهار داشت: به همه شما تبریک عرض می کنم و صمیمانه قدردان زحمات شما عزیزان هستیم.

دکتر حسین محبی تاکید کرد: باید رعایت احترام، اخلاق و خود سازی، سرلوحه کارهایمان باشد، تلاش کنیم برای دیگران الگو باشیم. احترام همدیگر را متقابلا رعایت کنیم تا جمع صمیمانه حفظ شود و مبادا به این سرمایه ارزشمند لطمه وارد کنیم.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه به دانشگاه مادر تبدیل شده است و هیئت ممیزی مستقل و تاکنون شش جلسه آن برگزار نموده است افزود: پارک علم و فناوری به طور رسمی از طرف وزارت علوم به دانشگاه محول شده و اعتبارات بسیار خوبی در حوزه فناوری جذب شده است که اساتید و دانشجویان باید قدر این فرصت ها را بدانند و در جهت تبدیل ایده ها به ثروت استفاده نمایند.

دکتر محبی در پایان تاکید کرد تلاشتان را افزایش دهید، رشته های مقطع دکتری را پی گیری نمایید و نسبت به قراردادهای خارج از دانشگاه با صنایع استان همت بیشتری به خرج دهید چرا که با بالا رفتن در آمد اختصاصی قدرت مانور و تصمیم گیری هیئت رئیسه در اکثر زمینه ها افزایش خواهد یافت.

دکتر امین باقی زاده معاون اداری مالی درباره انتخاب کارمندان نمونه اظهار داشت: امسال نظر به فعالیتهای چشمگیر همکاران تلاش کردیم تعداد کارکنان نمونه را افزایش دهیم و تقریبا از اکثر واحد‌های دانشگاه افرادی انتخاب نمودیم.

معاون اداری مالی بابیان اینکه همه کارمندان دانشگاه نمونه اند چرا که ارزیابی و کارشناسی این را نشان داد و رقابت ها بسیار نزدیک و اختلاف در حد یک و دو امتیاز بود تصریح کرد: اینها نشانگر آن است که سطح کارایی کارکنان بسیار نزدیک به هم و همگی شایسته تقدیر اند.

دکتر باقی زاده افزود: موفقیت ها نتیجه تلاش همه همکاران است و اگر بدنه کارشناسی همگام و همدل نباشد موفقیتی حاصل نخواهد شد.

معاون اداری و مالی دانشگاه بیان داشت: امسال هفت قرار داد عمرانی منعقد گردیده و در حوزه مالی و جذب اعتبارات تلاشها ستودنی است و بالای صددرصد تخصیص داده شده است.

دکتر باقی زاده با تقدیر از تلاش همه واحد‌های دانشگاه گفت: برای چابک سازی دانشگاه هنوز کار داریم و باید تلاش کنیم.

معاون اداری و مالی در پایان از راهبردهای حکیمانه دکتر محبی ریاست دانشگاه بعنوان عالی ترین مقام مجموعه قدردانی کرد.

در این مراسم که همراه با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری همراه بود از ۱۴ کارمند نمونه و ۳ بانوی تاثیرگذار دانشگاه تقدیر شد.

اسامي كارمندان نمونه دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته از سوي امور اداري دانشگاه به شرح زير در اختيار روابط عمومي قرار گرفته است:

اسامي به ترتيب حروف الفبا مي باشد:

۱- محمد حسين ابراهيمي پور

۲- علي اخگر

۳- مصطفي باقري

۴-  مليحه خالقي

۵-  حميدرضا خاني

۶-  محسن شفيعيان

۷-  حسين عرب زاده

۸-  مريم عمراني

۹-  سيد عليرضا قاعي

۱۰-  بتول لشكري

۱۱-   مرضيه لنگري زاده

۱۲-  مجتبي ملك نژاد

۱۳- مهديه مهرابي

۱۴-  محسن يوسفيان

 همچنین به خانم ها الهه مصدق، سعیده خضری پور و سمیرا زهرایی که پیش از این در کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار انتخاب شدند لوح تقدیر و هدیه اهدا شد.

 

 

 


٠٨:٣٨ - دوشنبه ٢٢ اسفند ١٤٠١    /    عدد : ٣٨٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج