چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناروي پيشرفته و انجمن هيدروليك ايران تفاهم نامه همكاري امضا كردند

 با هدف توسعه زمينه هاي همكاري مشترك و همه جانبه علمي، پژوهشي و فناوري تفاهم نامه همكاري بين دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناروي پيشرفته و انجمن هيدروليك ايران به امضاي دكتر حسين محبي و مسعمود حكيمي  روساي دانشگاه و انجمن يادشده رسيد.

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه ايجاد فرصت هاي مطالعاتي و پژوهشي در حوزه هيدروليك، استفاده متقابل از ظرفيت هاي آموزشي و پژوهشي، اجراي پروژه ها يتحقيقاتي و فناوري مشترك در راستاي نيازهاي استان و كشور، برگزاري نشست هاي مشترك و هدايت و حمايت از پايان نامه ها يتحصيلات تكميلي از مهم ترين اهداف اين تفاهم نامه عنوان شده است.

همچنين طرفين با امضا ياين تفاهم نامه بر تشويق دانشجويان به انجام پايان نامه هاي متناسب با پيشنهادات انجمن، استفاده از آزمايشگاه ها و امكان حضور اعضاي هيات علمي در كميته ها يتخصصي بر اساس ضوابط دانشگاه تاكيد كردند.

در اولويت قراردادن اعضاي هيات علمي مرتبط دانشگاه به عنوان مجري براي انجام فعاليت هاي پژوهشي، آموزشي و مشاوره اي مورد نياز انجمن و فراهم نمودن شرايط لازم جهت اخذ مجوز انتشار نشريات تخصصي و معرفي مدرس از موارد ديگري است كه در اين تفاهم نامه برآن تصريح شده است.

  دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته كرمان در كيلومتر 27 بزرگراه هفت باغ علوي قرار دارد و از طريق آزمون سراسري در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي دانشجو مي پذيرد.

 


١١:٢١ - دوشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٢    /    عدد : ٣٨٩٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج