چاپ        ارسال به دوست

مشاور وزیر امور خارجه از نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری دانشگاه بازدید کرد

 

مشاور وزیر امور خارجه ضمن بازدید از نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان با ظرفیت های صادراتی شرکت های دانش بنیان آشنا شد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری

نصرت الله آقامحمدی  در این بازدید با محصولات ارائه شده شرکت‌های زیر مجموعه پارک علم و فناوری آشنا شد و  در گفتگو با تعدادی از مدیران این شرکت ها ظرفیت های صادرات محصولات را بررسی کرد.

 

مشاور وزیر امور خارجه در امور نمایندگی های استانی، هدف از این بازدید را آشنایی وزارت امور خارجه با توان و ظرفیت صادرات شرکت‌های فناور و ظرفیت‌های شرکت‌های آی‌تی استان کرمان اعلام کرد.

آقا محمدی اظهار امیداوری کرد زمینه مناسب برای حمایت دفتر امور خارجه در بحث صادرات و توسعه شرکت‌های فناور فراهم شود.

همچنین  در سالن جلسات نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری هایتک، چند شرکت فعال در زمینه آی‌تی خدمات و توانایی شرکت‌های خود را معرفی کردند.

این نشست با وعده مشاور وزیر امور خارجه برای حمایت از شرکت ها همراه بود.

به گزارش روابط‌ عمومی پارک علم و فناوری، در این بازدید که یکشنبه 28 آبان انجام شد «آسیه عباسی» رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه و «معین نیک طبع» کارشناس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان کرمان ،  «سعادت شمسی» معاون پشتیبانی و «سعید هاشمی‌نژاد» معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه هایتک «نصرت‌الله آقا محمدی» مشاور وزیر امور خارجه در امور نمایندگی‌های استانی را همراهی کردند.


 


١٠:٥٤ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٤٠٢    /    عدد : ٤٣٥٩    /    تعداد نمایش : ٤١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج