در راستای شناخت توانمندی‌های متقابل و گسترش و تعمیق همکاری‌های مشترک؛
نشست تخصصی با حضور مدیران تحقیقات حوزه‌های مختلف صنایع مس سرچشمه برگزار شد
نشست تخصصی با حضور مدیران تحقیقات حوزه‌های مختلف صنایع مس سرچشمه، مدیران حوزه ستادی پژوهش و روسای دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه در محل مرکز همایش‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.
 ١٤٠٠/٠٣/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای گسترش و تعمیق همکاری‌های مشترک؛
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان مبادله گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، در آئین تبادل تفاهم‌نامه همکاری مذکور با حضور مهندس سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان به همراه گروه تحقیقاتی اجرایی شرکت و هیات‌رئیسه و جمعی از اعضا هیأتعلمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در محل مرکز همایش‌های این دانشگاه، برگزار شد،
 ١٤٠٠/٠٣/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای گسترش و تعمیق همکاری های مشترک در حوزه معدن و صنایع معدنی؛
تفاهم نامه همكاري بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شركت معدني و صنعتي گل‌گهر منعقد شد
به‌منظور گسترش و تعمیق همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری و استفاده از ظرفیت‌های طرفین در حوزه معدن و صنایع معدنی تفاهم‌نامه‌ای توسط رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و مدیرعامل شرکت معدني و صنعتي گل‌گهر امضاء گردید
 ١٤٠٠/٠٣/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای گسترش و تحکیم روابط آموزشی و پژوهشی در حوزه بین‌المللی و منطقه‌ای انجام گرفت؛
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و موسسه ارتقا آموزشی دانشجویان افغانستان Student Promotion Program (SPP)
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و موسسه ارتقاء آموزشی دانشجویان افغانستان Student Promotion Program (SPP) باهدف گسترش و تحکیم روابط آموزشی و پژوهشی در حوزه بین‌المللی و منطقه‌ای منعقد شد.
 ١٤٠٠/٠٢/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به میزبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد؛
گردهمایی گیاهان دارویی استان کرمان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، گردهمایی گیاهان دارویی به‌منظور بررسی و شناسایی مسائل و چالش‌های حوزه گیاهان دارویی، با حضور رئیس انجمن گیاهان داروئی ایران، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان و رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، به‌صورت برخط برگزار شد
 ١٤٠٠/٠١/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت معادن زغال‌سنگ کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت معادن زغال‌سنگ کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته باهدف تحقق اهداف عالی پژوهشی و فناوری و استفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه معدن و صنایع معدنی امضا شد.
 ١٤٠٠/٠١/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط هیاترئیسه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛
شیوه نامه اجرایی فرصت مطالعاتی صنعتی به تصویب رسید
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، شیوه‌نامه فرصت مطالعاتی صنعتی، در راستای ارتباط هرچه بیشتر اعضا هیأت‌علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با بخش‌های صنعتی استان کرمان، توسط هیأت‌رئیسه دانشگاه تصویب شد.
 ١٤٠٠/٠١/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشستی با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان؛
راهکارهای تعامل و همکاری‌های پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت، به‌منظور بررسی راهکارهای تعامل و همکاری‌های پژوهشی دانشگاه با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نشست هم‌اندیشی با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان رئیس پژوهشگاه، معاون مالی واداری دانشگاه و اعضا هیأت‌علمی آموزشی و پژوهشی در محل مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.
 ١٣٩٩/١٢/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی نشستی با حضور مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان؛
گسترش همکاری آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه به‌منظور بررسی گسترش همکاری‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان، نشستی با حضور مهندس کریمی افشار مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان و دکتر امین باقی زاده رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در محل مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.
 ١٣٩٩/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه خبر داد:
آیین‌نامه چاپ و نشر دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تصویب شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آیین‌نامه چاپ و نشر دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به تصویب هیأت رئیسه دانشگاه رسید.
 ١٣٩٩/١٢/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>