چاپ        ارسال به دوست

طی نشست هم اندیشی بررسی شد؛

زمینه های گسترش همکاری‌های پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با مجتمع مس شهربابک در کرمان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نشست هم‌اندیشی با موضوع بررسی زمینه‌های گسترش همکاری‌های پژوهشی با مجتمع مس شهربابک با حضور مهندس موسوی، رئیس مرکز تحقیقات و توسعه مجتمع مس شهربابک و با همراهی معاونین ایشان مهندس یاورزاده و عباس‌لو و جمعی از مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشگاه و پژوهشگاه، روز دوشنبه ۲۹ مهرماه در مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه، مهندس موسوی رئیس مرکز تحقیقات و توسعه مجتمع مس شهربابک، زمینه‌های افزایش فعالیت‌های پژوهشی موردنیاز پیرامون موضوعات: تولید، فرآوری، آب و انرژی و محیط‌زیست، تشریح نمود.

وی همچنین آمادگی مجتمع مس شهربابک به‌منظور میزبانی از اعضای هیئت‌علمی درجهت رفع نیازهای مجتمع مس شهربابک را اعلام کرد.

 در ادامه نشست جمعی از اعضای هیئت علمی که به نمایندگی از پژوهشکده‌ها و دانشکده‌ها حضور داشتند به تشریح زمینه‌های پژوهشی پژوهشکده و دانشکده خود که همسو با زمینه‌های مرتبط با مجتمع مس شهربابک هستند، پرداختند.

در حاشیه این نشست به‌منظور آشنایی بیشتر با دستاوردها و قابلیت‌های پژوهشی دانشگاه از مجموعه آزمایشگاه‌ها نیز بازدید صورت پذیرفت.

گفتنی است اعضای هیئت علمی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمینه‌های پژوهشی موردنیاز مجتمع مس شهربابک به روسای دانشکده‌ها / پژوهشکده‌های مربوطه مراجعه نمایند.

 

 

Project Image

 


١١:٠٩ - سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٦٢    /    تعداد نمایش : ١٨٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج