چاپ        ارسال به دوست

ششمین کنفرانس سالانه انرژی پاک با مشارکت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در دانشگاه شیراز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر مرتضی عبدل زاده دشتخاکی افزود:  پژوهشکده انرژی به عنوان موسس کنفرانس، تا کنون پنج دوره از کنفرانس ملی انرژی پاک را در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شده است.

وی با اشاره به فعالیت دبیرخانه دایمی کنفرانس ملی انرژی پاک در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته خاطر نشان کرد: ششمین کنفرانس انرژی پاک با هدف ارتقای همکاری های مشترک با دانشگاه شیراز و معرفی بیشتر و گسترده تر توان علمی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فن آوری پیشرفته در شیراز برگزار می شود.

دکتر عبدل زاده، از انرژی خورشیدی، انرژی بادی، انرژی زمین گرمایی، انرژی برق آبی، پیل سوختی و هیدروژن، انرژی¬های زیستی، نیروگاه¬های انرژی پاک و سیستم¬های انرژی ترکیبی به عنوان بخشی از محورهای کنفرانس انرژی پاک نام برد.

وی  فناوری¬های نوین در انرژی پاک، تبدیل و بازیافت وذخیره¬سازی انرژی، بهینه¬سازی سیستم¬های انرژی، انرژی و محیط زیست، مدل سازی سیستم¬های انرژی، انرژی پایدار در صنایع و ساختمان، سیاستگذاری، اقتصاد و مدیریت انرژی را از دیگر محورهای این کنفرانس عنوان کرد.

به گفته وی در کمیته علمی کنفرانس ملی انرژی پاک، اعضای هیئت علمی از دانشگاه های شریف، شیراز، شهید باهنر  و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فن آوری پیشرفته کرمان حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، کنفرانس ملی انرژی پاک 22 و 23 آبان ماه 1397 در دانشگاه شیراز برگزار می شود.


٠٨:٤٤ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٢٤    /    تعداد نمایش : ١٦٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج