چاپ        ارسال به دوست

مدیر دفتر همکاری های علمی و روابط بین الملل دانشگاه

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته عضو کارگروه همکاری های علمی و بین المللی ایران و سوییس شد

مدیر دفتر همکاری های علمی و روابط بین الملل دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در نخستین  نشست کارگروه همکاری های علمی و بین المللی ایران و سوییس در دانشگاه صنعتی اصفهان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محسن مهرپرور در این خصوص گفت: پس از معرفی دانشگاه صنعتی اصفهان، به عنوان مرجع ملی در برقراری ارتباط با کشور سوئیس (Swiss National Contac Point)  از سوی  مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به عضویت این کارگروه درآمد.

وی با مهم خواندن همکاری های علمی در سطح بین المللی، آن را زمینه ساز معرفی دانشگاه و توانایی های علمی، پژوهشی به سایر کشورها دانست.

دکتر مهرپرور افزود: طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های توسعه همکاری‌های علمی با کشور هدف از طریق مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری؛ بسترسازی و اجرای دوره‌های مشترک آموزشی، جذب دانشجویان خارجی، انجام طرح‌های تحقیقاتی مشترک، فراهم آوردن فرصت مطالعاتی، تبادل استادان، اعضای هیات علمی و دانشجویان؛ برگزاری نشست‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای علمی از اهداف مهم همکاری های علمی در سطح بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نخستین نشست کارگروه همکاری های علمی بین المللی ایران و سوییس، یکم آذر ماه با حضور نمایندگانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه های عضو از جمله دکتر محسن مهرپرور مدیر دفتر همکاری های علمی و روابط بین الملل دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

 


٠٨:٥٤ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٢٥    /    تعداد نمایش : ٤٣٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج