چاپ        ارسال به دوست

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر محبی به سمت سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر حسین محبی را به سمت سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از  اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم خطاب به دکتر محبی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

دکتر حسین محبی استاد پایه ۳۸ گروه ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان است و راهنمایی و مشاوره بیش از ۶۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و ۱۸ رساله دکتری را برعهده داشته و بیش از ۱۰۵ مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر بین‌المللی به چاپ رسانده است.

وی استاد نمونه کشوری در سال ۱۳۸۶ و پژوهشگر برتر استان کرمان و دانشگاه شهیدباهنر و برنده جایزه مرحوم افضلی پور را در کارنامه خود دارد و عضو هیئت تحریریه تعدادی از مجلات معتبر علمی است.

از سوابق اجرایی دکتر محبی می‌توان به رئیس دانشکده علوم دانشگاه شهیدباهنرکرمان، رئیس دانشگاه پیام نور بم، رئیس مجتمع آموزش عالی بم، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهیدباهنر کرمان، مدیر گروه ریاضی دانشکده ریاضی و کامپیوتر دانشگاه شهیدباهنر کرمان و رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر محمدجواد آروین رئیس سابق دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.


١١:٤٢ - سه شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٥١    /    تعداد نمایش : ٧٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج