چاپ        ارسال به دوست

دکتر ترکزاده در پیام تبریک به پژوهشگران برتر دانشگاه در استان:

زنده بودن هر پژوهشگاه و دانشگاهی در تولید علم و فناوری نمود می یابد

دکتر مسعود ترکزاده ماهانی رییس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در پیام تبریک به پژهشگران برتر دانشگاه در سطح استان کرمان با بیان اینکه زنده بودن هر پژوهشگاه و دانشگاهی در تولید علم و فناوری نمود می یابد آن را حاصل تلاش پیدا و پنهان استادان، دانشجویان و پژوهشگران خواند.
متن پیام دکتر مسعود ترکزاده ماهانی رییس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی بدین شرح است:

 

هوالعلیم

پژوهشگران محترم و فرهیخته
جناب آقای دکتر داریوش افضلی
جناب آقای دکتر علیرضا عسکر زاده
جناب آقای دکترعباس تقی زاده

زنده بودن هر پژوهشگاه و دانشگاهی در تولید علم و فناوری نمود می یابد که حاصل تلاش پیدا و پنهان استادان، دانشجویان و پژوهشگران است.
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در کنار پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و پارک عم و فناوری استان کرمان همواره در عرصه پژوهش، فناوری و نوآوری در کشور پیشگام بوده است.
کسب سه عنوان پژوهشگر برتر در جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان کرمان در سال 1396 که با تلاش علمی شما حاصل گردید نشانه ای از تداوم این پیشگامی و نشانه ای بر پویایی فعالیت های پژوهشی در دانشگاه دارد.
امید است با گسترش و توسعه پژوهش ها به پشتوانه توانمندی های منابع انسانی به عنوان بزرگ ترین سرمایه دانشگاه، سهم موثر و کارآمدی در تحقق اهداف اسناد بالادستی علم و فناوری کشور ایفا کنیم.
با تبریک فراوان توفیق رورافزون شما را در راه اعتلای جایگاه علم و پژوهش در کشور از خداوند منان مسئلت می نمایم.

دکتر مسعودترکزاده ماهانی
رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی

 

به گزارش روابط عمومی،آیین تجلیل از پژوهشگران برتر استان روز یکشنبه 12 آذرماه 96 در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان، برگزارشد.
در این آیین دکتر محمدجواد آروین رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، دکتر مسعودترکزاده ماهانی رییس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، دکتر عباس قوام رییس پارک علم و فناوری استان کرمان، دکتر طاهر رییس دانشگاه شهید باهنر، دکتر حمیدرضا رشیدی نژادرییس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر گرامی مشاور عالی استاندار کرمان و جمعی از پژوهشگران حشور داشتند.


١٣:٤٥ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج