چاپ        ارسال به دوست

حضور مدیران واحد تحقیقات مجتمع مس سرچشمه در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

مدیر واحد تحقیقات مهندسی و کارشناسان و مدیر بهره‌وری انرژی مجتمع مس سرچشمه از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بازدید و به‌منظور بررسی راه‌های گسترش همکاری‌ها در حوزه انرژی در نشست مشترکی با حضور اعضای هیأت‌علمی پژوهشکده انرژی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر مسعود ایرانمنش، رئیس پژوهشکده انرژی اظهار داشت: در این نشست ظرفیت‌های علمی و آزمایشگاهی موجود در پژوهشکده انرژی برای واحد تحقیقات معرفی شد. همچنین اعضای واحد تحقیقات به معرفی شرکت و اولویت‌ها و نیازمندی‌های پژوهشی خود پرداختند.

وی افزود: در خصوص امکان انجام همکاری‌های مشترک به شکل پروژه‌های پژوهشی و در راستای اولویت‌ها و نیازمندی‌های واحد تحقیقات توسط اعضا هیأت‌علمی پژوهشکده انرژی برای رفع نیازهای پژوهشی مجتمع و نیز ارائه خدمات دستگاهی و آزمون‌ها به‌صورت خرید خدمت بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

رئیس پژوهشکده انرژی اذعان داشت: با توجه به ظرفیت‌های علمی و پژوهشی موجود در پژوهشکده انرژی امکان توسعه همکاری‌های مشترک بین این پژوهشکده و مجتمع مس سرچشمه فراهم می‌باشد و برگزاری نشست‌های تخصصی را در راستای آشنایی بیشتر هر دو مجموعه حائز اهمیت دانست.

دکتر ایرانمنش مهم‌ترین دستاوردهای این نشست را حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی با موضوعات مرتبط باانرژی، توافق برای برگزاری نشست‌های علمی مشترک، انتقال تجربیات و نیازهای مجتمع به دانشگاه و بالعکس، همکاری درزمینه انرژی، مشاوره درزمینه شناسایی و تعریف نیازهای پژوهشی و فناوری این مجتمع برشمرد.

گفتنی است بازدید از آزمایشگاه‌های پژوهشکده انرژی و آشنایی واحد تحقیقات مجتمع مس سرچشمه با امکانات و تجهیزات و تخصص اعضای هیأت‌علمی پژوهشکده انرژی از دیگر برنامه‌هایی بود که در حاشیه این نشست صورت پذیرفت.


١١:٤٣ - شنبه ٢ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٨٦    /    تعداد نمایش : ١٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج