چاپ        ارسال به دوست

توسط دکتر رضا حسن زاده عضو هیات علمی دانشگاه ؛

برگزاری دوره تخصصی سیستم اطلاعات جغرافیایی سطح یک

دوره تخصصی سیستم اطلاعات جغرافیایی سطح یک (GIS مقدماتی و کاربردی) توسط دکتر رضا حسن زاده عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی این دوره به مدت 40 ساعت جهت انتقال دانش GIS به کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان با تدریس دکتر رضا حسن زاده هفته جاری برگزار می شود.

برپایه این گزارش دوره های تخصصی مهارت افزایی با همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه جهت انتقال تجربه و دانش تخصصی به کارشناسان مرتبط در سازمانها، شرکت ها و نهادهای متقاضی برگزار می گردد.

برگزاری دوره آموزشی با هماهنگی معاونت آموزشی و دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه و پس از نیازسنجی سازمان های مربوطه با عقد قرارداد آموزشی به مدت 16، 32 و 40 ساعت در سازمانهای متقاضی یا در سالنهای مجهز دانشگاه برگزار می شوند.

در همین راستا دوره تخصصی سیستم اطلاعات جغرافیایی سطح یک (GIS مقدماتی و کاربردی) به مدت 40 ساعت جهت انتقال دانش GIS به کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان با تدریس دکتر رضا حسن زاده برگزار و به شرکت کنندگان در این دوره پس از ارزشیابی گواهی معتبر ارائه خواهد شد.


٠٨:١٩ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٩٨٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج