چاپ        ارسال به دوست

پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی کرمان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توافق نامه همکاری امضا کردند

پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در چارچوب طرح تقسیم کار ملی زیست فناوری توافق نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته این توافق نامه بر اساس زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری پژوهشگاه و تجارب موجود و توسعه علم و فناوری به امضای دکتر داریوش افضلی رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و دکتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رسید.

در توافق نامه یادشده بر بهینه سازی دانه های روغنی با قابلیت تولید اسیدهای چرب غیراشباع با چندین پیوند دوگانه -(گیاه کلزا و سویا) و تهیه سویه های صنعتی تولید آنزیم تاکید شده است.

برمبنای این توافق نامه ستاد توسعه زیست فناوری حمایت های خود را از طرح ها، مقالات، رساله ها، فرصت های مطالعاتی و... پژوهشگاه را به موضوعات فوق معطوف خواهد کرد.

همچنین طبق توافق به عمل آمده ۲۰ درصد منابع واگذاری از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور به اجرای محورهای فوق اختصاص می یابد. از سویی پژوهشگاه گزارش اقدامات خود را هر ۶ ماه یکبار به ستاد توسعه زیست فناوری ارسال می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، ستاد توسعه زیست فناوری بر اساس این توافق نامه از بین رساله های دکتری، فرصت های مطالعاتی، مقالات Q۱، طرح های منطبق با فراخوان های انجام شده که توسط پژوهشگاه ارائه یا تایید شوند حمایت می کند.

پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در کیلومتر ۲۸ بزرگراه ۷ باغ علوی و در جوار شهر تاریخی ماهان ودر دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان واقع است.

 


١٢:٤٧ - يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٧١١    /    تعداد نمایش : ٦٨٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج